Avatud Ühiskond MTÜ

Kui sa keskendud edule, siis tekitab see sinus stressi. Kui sinu eesmärgiks on suurepärane tulemus, siis on edu garanteeritud.

Avatud Ühiskond MTÜ klientideks on nii avalik-, era- kui ka kolmas sektor. Korraldame koolitusi vastavalt klientide soovile ja vajadusel ka inglise ning vene keeles. Lisaks oleme avatud ka sisekoolituste korraldamisele, mille programm koostatakse vastavalt tellija vajadustele.

Avatud Ühiskonna koolituskoja eesmärk on olla usaldusväärne koolitaja mistõttu on meie lektorid professionaalsed ning oma eriala tunnustatud spetsialistid. Lektoritel on vajalikud teadmised õpetatavast valdkonnast ja mitmeaastased kogemused vastavate koolituste läbiviimisel. Kõikide lektorite nimed on avalikult kättesaadavad meie koduleheküljel. Seega on läbiviidavad koolitused elulähedased ja praktilise suunitlusega.

Avatud Ühiskond MTÜ on:

  1. Eesti hariduse infosüsteemis (EHIS) registreeritud täiskasvanute täienduskoolitusasutusena (majandustegevusteade nr: 209280);
  2. Töötukassa koolituskaardi partner, et toetada tööotsijate töölesaamiseks vajalike kompetentse.

Ühe hääl võib muuta kogu auditooriumi oma - vaata milline on meie personali kõla

Kaia Laansoo

Juhatuse Liige, koolitaja

Kaia Laansoo on lõpetanud Concordia Rahvusvahelise Ülikooli bakalaureuseõppe õigusteaduskonna ja hiljem siirdunud Tartu Ülikooli magistriõppesse anglistika erialale. Terve elu on Kaia töötanud andragoogina, õpetajana ja juristina. Aastate jooksul on tunnustatud mitmel korral aasta õpetajana nii erinevate koolide kui ka maavalitsuste poolt.Koolitaja on aastate jooksulkoordineerinud koolitusi nii Eestis kui ka välismaal - Türgis, Marokos, Küprosel ja Itaalias. Ta on õpetanud suhtlemispsühholoogiat mitu aastat erinevates gümnaasiumites, kutsekoolides ja koolitusasutustes.

Rynaldo Puusep

Juhatuse Liige, konsultant

Rynaldo Puusep on organisatsiooni juhatuse liige. Haridusteekonnana on ta valinud Tallinna Ülikooli ühiskonnateaduste instituudi, riigiteaduste eriala. Ta on olnud Eesti Õpilasesinduste Liidu tegevmeeskonna liige ja Eesti esindaja Euroopa Õpilasesinduste katusorganisatsioonis, kandideerinud kohalikel valimistel. Rynaldo Puusepa on nomineeritud Aasta Heaks Eeskujuks 2017, Aasta Vabatahtlikuks 2018, Aasta Noorsootöötajaks 2019. Viimased neli aastat on koordineerinud rahvusvahelisi koostööprojekte vabaühenduste ja kohalike omavalitsuste vahel peamiselt Itaalias, Portugalis ja Rumeenias. IT-spetsialisti kutsetunnistus 121678.

Anu Uusmaa

Tegevmeeskonna liige, koolitaja

Anu Uusmaa on omandanud Eesti Kunstiakadeemias bakalaureuse- ja magistrikraadi graafilise disaini erialal. Vastutab organisatsiooni kommunikatsioonihalduse ja eelarve stabiilsuse eest. Viib ellu digipädevuste suurendamisega seotud koolitusi. Anu huvitab avalikud suhted, vabaühenduste konkurentsivõimelisus, kommunikatsioon ja graafiline disain.

Asko Tamm

Juhatuse Liige, konsultant

Meie mõttemall on täis inspiratsiooni ja uuendusmeelsust

Avatud Ühiskonna peamine tegevusala on rahvusvaheline noorsootöö. Aastate jooksul oleme efektiivselt kaasanud organisatsiooni tegevusse kümneid vabatahtlike, koordineerinud Euroopa tasandil strateegilist koostööd ning mõjutanud protsesside kujunemist kohalikul tasandil. 

Teenused

Keskendume ainult neile valdkondadele milles oleme spetsialiseerunud.
0
%
POSITIIVNE TAGASISIDE
0
+
SPETSIALISTE MEESKONNAS
0
KOOLITUSTE ARV
0
+
RAHVUSVAHELISI KOOSTÖÖPROJEKTE

Usaldada tasub kogemusi

Meie meeskonnaga on seotud mitu huvitavat fakti

Rahvusvaheline kogemus

Organisatsioon on osalenud rohkem kui 50+ rahvusvahelise mõõtmega projektis nii Euroopa Liidus kui kaugemal.

Tunnustatud juhid

Maakondliku ja riikliku tasandi nominatsioonid: Aasta Vabatahtlik, Aasta Noorsootöötaja, Aasta Õpetaja jpt.

Töökogemus

Personalil on haridusvaldkonnas töötamise kogemust üheskoos kokku 92 aastat.

Usaldusväärsus

Avatud Ühiskonna partnerid on meid kaasanud tegevustesse mille dokumenteeritud eelarve on rohkem kui 2.1+ miljonit eurot.

Töötukassa koolituspartner

Kui olete oma konsultandiga kokku leppinud koolituskaardi kasutamise, saate valida sobiva kursuse meie avatud koolituste seast.

Võta meiega ühendust

+372 5639 1011

info@uhiskond.ee